NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Entity bundle
az: Entiti paketi

en: Provides links to perform entity operations.
az: Varlıq əməliyyatlarını yerinə yetirmək üçün bağlantılar təmin edir.

en: Content entity type ID
az: Məzmun obyekt növü ID-si

en: Content entity ID
az: Məzmun obyektinin ID-si

en: Content entity revision ID
az: Məzmun obyektinin təftiş ID-si
