NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
