NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Provides links to perform entity operations.
ca: Proporciona enllaços per a dur a terme operacions en entitats.

en: Content entity type ID
ca: ID del tipus d'entitat de contingut

en: Content entity ID
ca: ID de l'entita de contingut
