NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Text
el: Κείμενο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
