NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: - Any -
fa: - هر -

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات
