NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: - Any -
ga: - Iad uile -
