NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas
