NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
