NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Any -
jv: - Sembarang -
