NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
