NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст
