NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Form display
lt: Formas atvaizdavimas

en: Entity bundle
lt: Esybės paketas
