NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
