NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
