NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Password
ms: Kata laluan

en: Text
ms: Teks

en: Email
ms: E-mel

en: Machine name
ms: Nama mesin
