NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Form ID
sr: ID форме

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
