NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text
ta: உரை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
