NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Form ID
uk: ID форми

en: Text
uk: Текст

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Form display
uk: Відображення форми

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Provides links to perform entity operations.
uk: Надає декілька посилань для виконання операцій з сутностями.

en: Content entity type ID
uk: ID типу сутності вмісту

en: Content entity ID
uk: ID сутності вмісту

en: Content entity revision ID
uk: ID редакції сутності вмісту
