NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
