NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Any -
vi: - Tất cả -
