NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Form ID
ar: الرقم التعريفي بالنموذج

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Entity bundle
ar: حزمة الكيان

en: Content entity type ID
ar: معرّف نوع كيان المحتوى

en: Content entity ID
ar: معرف كيان المحتوى

en: Content entity revision ID
ar: معرّف مراجعة كيان المحتوى
