NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu
