NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці
