NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща
