NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
