NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
