NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Content entity type ID
et: Sisuolemi tüübi ID

en: Content entity ID
et: Sisuolemi ID

en: Content entity revision ID
et: Sisu olemi redaktsiooni ID
