NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: - Any -
eu: -Edozein-
