NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: - Any -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים
