NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
