NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
