NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Form display
nl: Formulierweergave

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Protection type
nl: Beschermingstype

en: Provides links to perform entity operations.
nl: Biedt links om entiteitsbewerkingen uit te voeren.

en: Content entity type ID
nl: Inhoudsentiteitstype-ID

en: Content entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Content entity revision ID
nl: Entiteitrevisie-ID
