NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
