NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Form ID
ru: ID формы

en: Text
ru: Текст

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Form display
ru: Отображение формы

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Provides links to perform entity operations.
ru: Предоставляет ссылки для выполнения операций над сущностью.

en: Content entity type ID
ru: ID типа сущности содержимого

en: Content entity ID
ru: ID контента

en: Content entity revision ID
ru: ID редакции контента
