NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
