NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Provides links to perform entity operations.
sv: Tillhandahåller länkar för att genomföra funktioner på objekt.
