NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Provides links to perform entity operations.
th: แสดงลิงค์ในแก้ไข / ลบเอนทิตี้
