NoBotIQ Spam Protection (1.0.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت
