NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Email
cs: E-mail

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace
