NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Form ID
da: Formular ID

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID

en: Machine name
da: Internt navn

en: Entity type
da: Entity-type

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Form display
da: Formvisning

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Provides links to perform entity operations.
da: Viser et link til at foretage entity-handlinger.
