NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Provides links to perform entity operations.
hu: Hivatkozásokat nyújt az entitásokon végzett műveletekhez.

en: Content entity type ID
hu: Tartalmi entitástípus azonosítója

en: Content entity ID
hu: Tartalomentitás azonosítója

en: Content entity revision ID
hu: Tartalomentitás változatazonosítója
