NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်
