NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Email
sk: E-mail

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie
