NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord
