NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
