NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: - Any -
gl: - Calquera -
