NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang
