NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан
