NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Text
pl: Tekst

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Protection type
pl: Typ ochrony

en: Provides links to perform entity operations.
pl: Dostarcza odnośniki do wykonywania działań na encjach.

en: Content entity type ID
pl: ID typu encji zawartości

en: Content entity ID
pl: ID encji zawartości

en: Content entity revision ID
pl: ID wersji encji zawartości
