NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: - Any -
ps: -هر-
